عصرایران-اعضای جبهه متحد اصولگرایان با تنظیم نامه ای خطاب به جریان های انتخاباتی که پسوند یا پیشوند اصولگرایی دارند اعلام کرده اند راضی نیستند نامشان در لیست آنان قرار گیرد.
شهاب الدین صدر دبیر اجرایی جبهه متحد اصولگرایان با اعلام این خبر به عصرایران گفت: جریان هایی که پسوند یا پیشوند اصولگرایی دارند برای مردم ابهام ایجاد می کنند ، بنابراین اعضای جبهه متحد اصولگرایان از این جریان های موازی خواسته اند از ذکر نام آنان به عنوان نامزد خودداری کنند و البته در رابطه با دیگر گروه های سیاسی که عنوان اصولگرایی در نامشان وجود ندارد این قضیه صادق نیست.
این عضو جبهه متحد اصولگرایان در خصوص مذاکراتی که این جبهه با دیگر جریان های اصولگرا داشته است بیان داشت: هیئت 4 نفره جبهه متحد ، جلسات مختلفی داشته و با آقایان لاریجانی و قالیباف مذاکراتی انجام داده و اینکه برخی می گویند دیداری صورت نگرفته ناشی از بی اطلاعی انان است.
وی اضافه کرد:هنوز تا زمان انتخابات زمان باقی است و مذاکرات هم ادامه دارد اما لیست جبهه متحد قطعی و نهایی است و تغییری در آن صورت نخواهد گرفت.
صدر دولتی خواندن لیست جبهه متحد را کم لطفی منتقدان و اظهار نظری مغایر با اصول اخلاقی عنوان و تصریح کرد: بسیاری از حاضران در لیست جبهه، از منتقدان دولت هستند اما مورد اعتماد جامعه متدینین بوده اند و البته انتقاد با تضعیف دولت و نظام تفاوت دارد.
وی در پایان گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی های انجام شده اقبال و اعتماد عمومی به سمت جریان اصولگراست و قطعا مجلس هشتم مجلسی با اکثریت اصولگرا خواهد بود.

تاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.