داماد كينه جو كه در اقدامى جنون آميز خانواده همسرش را به قتل رساند، از سوى ۵ قاضى دادگاه كيفرى استان تهران به ۳ بار اعدام محكوم شد.

عامل جنايت وقتى پى برد همسرش حاضر به ادامه زندگى با او نيست، مرتكب اين جنايت شد و پس از فرار در خانه يكى از دوستانش در اراك به دام افتاد.

به گزارش ایران، شامگاه دوشنبه ۲۷ آذر ۸۵ وقتى دختر جوانى به خانه شان در خيابان عارف شمالى برگشت، در برابر جنايتى هولناك قرار گرفت. او در كمال ناباورى با جسد خون آلود خواهر ۲۴ ساله اش «زينب» و اجساد پدر و مادرش «قربان على» و «معصومه» مواجه شد.

با گزارش حادثه به كلانترى ۱۱۴ غياثى بلافاصله گروهى از مأموران پليس خود را به محل جنايت رساندند، در بررسى هاى پليسى مشخص شد اعضاى خانواده از سوى يك قاتل آشنا غافلگير شده اند. از سوى ديگر كارآگاهان پى بردند رضا - داماد ۲۷ ساله خانواده - ۴ سال پيش با «زينب» ازدواج كرده و بارها زن جوان به خاطر اختلاف هاى شديد با حالت قهر به خانه پدرش برگشته است.

در ادامه بررسى ها، پليس ردى از مسير فرار داماد كينه جو يافت كه نشان مى داد وى در خانه يكى از دوستانش حوالى شهرك وليعصر اراك پنهان شده است. سوم دى ماه نيز كارآگاهان وى را پس از رديابى دستگير كردند.سرانجام با اعترافات متهم به هر ۳ جنايت و بازسازى صحنه، قرار مجرميت وى صادر شد و پرونده در اختيار دادگاه كيفرى استان تهران قرار گرفت.

در جلسه علنى ديروز كه در شعبه ۷۱ دادگاه كيفرى استان تهران به رياست قاضى نورالله عزيزمحمدى برگزار شد، پس از قرائت كيفرخواست از سوى «حيدرى» نماينده دادستان و درخواست قصاص متهم از سوى اولياى دم وى در دفاع از خود گفت: «براى برگرداندن زنم به خانه پدرش رفتم. او در خانه تنها بود. اما همان موقع ميان ما مشاجره در گرفت و ناگهان با چاقو به او حمله كردم. بعد از اين كه او جان داد، به كمين ديگر اعضاى خانواده نشستم تا اين كه مادرزن و پدرزنم به خانه آمدند. در فرصت مناسب هر دو نفرشان را كشتم. بعد هم پس از درآوردن حلقه عروسى از دست جسد همسرم به اراك فرار كردم.»

با اين اعترافات و دريافت آخرين دفاعيات متهم، قاضى عزيزمحمدى و ۴ قاضى مستشار وارد شور شدند و به اتفاق آرا داماد كينه جو را به ۳ بار قصاص نفس - اعدام - محكوم كردند.

 تاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.