سهمیه سوخت لازم برای خودروها در مهرماه پیش بینی شده است
مشهد - خبرگزاری مهر: معاون امور عمرانی وزیر کشور گفت: با توجه به نزدیک شدن بازگشایی مدارس و مراکز فرهنگی و آموزشی سهمیه بنزین سفر با سهمیه بنزین مهر ادغام می شود تا در آغاز بازگشایی مدارس مشکلی در این خصوص وجود نداشته باشد.
به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، سید مهدی هاشمی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی دهمین گردهم آیی شهرداران مراکز استانهای کشور در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای مهرماه 100 لیتر بنرین برای خودروهای پلاک شخصی پیش بینی شده است.

معاون عمرانی وزیر کشور ادامه داد: این سهمیه با شروع فصل بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی به خودروهای پلاک شخصی تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح رضایت مردم به ویژه والدین، دانشجویان و اساتید جلب می شود اظهار داشت: با شروع این فصل جابه جایی عمومی افزایش خواهد یافت و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

هاشمی در خصوص تحویل کارت سوخت مسافربرهای شخصی ساماندهی خاطر نشان کرد: تا کنون 250 هزار کارت سوخت به این بخش سهمیه داده شده است که 200 هزار مسافربر شخصی ساماندهی شده و کارت سوخت خود را در یافت کرده اند و 50 هزار مابقی بعد از تکمیل پرونده کارت سوخت خود را تحویل نگرفته اند که بعضا به دلیل نقص پرونده و یا فرسودگی خودرو بوده است و در حال حاضر این موارد در دست پیگیری و اقدام هستند.

معاون امور عمرانی وزیر کشور در این نشست مطبوعاتی به ارائه گزارش عملکرد و نتایج حاصل از دهمین گردهم آیی شهرداران مراکز استان پرداخت و از ارائه 30 طرح مصوب در این همایش خبر  داد که مهمترین آن مباحث پیرامون طرح استقبال از ماه مهر و رمضان بود که با عنوان "مهر رمضان" دستورالعمل های ابلاغ شده تشریح شد.

 تاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.