اخبار حوادث - حلقه مجازات برگردن ۲ قاتل

 2 محکوم به قصاص نفس که طي ۲ حادثه جداگانه در سال ۸۸، مرتکب جنايت شده بودند، امروز در زندان مرکزي مشهد به دار مجازات آويخته مي شوند.

به گزارش خراسان، اولين اعدامي امروز، مرد ۳۰ ساله اي است که هفدهم فروردين سال ۸۸، همسر باردارش را هنگامي که ۳ روز به تولد فرزندش مانده بود با ضربات چاقو به قتل رساند و پدر زن و مادر زنش را نيز مجروح کرد.

ماجراي اين جنايت هنگامي آغاز شد که مرد معتاد براي تامين هزينه هاي اعتياد، لوازم زندگي اش را مي فروخت به همين خاطر همسر باردارش با حالت قهر از منزل خارج شد و به خانه پدرش رفت اما وقتي مرد معتاد براي بازگرداندن همسرش به منزل پدرزنش رفت درگيري بين آن ها شروع شد که در اين ميان مرد معتاد چاقويي را برداشت و به طرف اعضاي خانواده همسرش حمله کرد.

 او پس از آن که پدر و مادر همسرش را مجروح کرد چاقويي نيز بر شکم همسر باردارش وارد کرد اين در حالي بود که حدود ۳ روز به تولد دخترش باقي مانده بود. در پي وقوع اين حادثه دلخراش، زن ۲۱ ساله به همراه جنينش جان باخت و ۲ مجروح ديگر نيز تحت درمان قرار گرفتند.

 اين گزارش حاکي است: به دنبال اعلام اين جنايت که در يکي از روستاهاي نزديک چناران رخ داده بود ماموران انتظامي به تحقيق در اين باره پرداختند و مرد معتاد را که هنگام وقوع قتل ۲۶ سال داشت دستگير کردند.

با اعترافات متهم به قتل در مراحل بازپرسي، اين پرونده جنايي به شعبه هفتم دادگاه کيفري استان خراسان رضوي ارسال شد و مقامات قضايي پس از برگزاري چند جلسه محاکمه، اتهام او را محرز دانستند و قاتل را به قصاص نفس و همچنين پرداخت ديه محکوم کردند.

با اعتراض وي و وکيل مدافع به راي صادره اين پرونده براي رسيدگي دقيق تر به ديوانعالي کشور ارسال شد اما قضات با تجربه ديوان عالي نيز با توجه به محتويات پرونده، راي صادره از سوي دادگاه را تاييد کردند.

با قطعي شدن راي قصاص نفس، اين پرونده جنايي به اجراي احکام دادگستري خراسان رضوي ارجاع شد و پس از استيذان از رئيس قوه قضاييه و همچنين فراهم شدن مقدمات اجراي حکم، محکوم به قصاص نفس امروز پاي چوبه دار مي رود و در صورتي که اولياي دم در آخرين لحظات اعدام از خونخواهي وي نگذرند او به دار مجازات آويخته خواهد شد.
 اخبار حوادث - خراسانتاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.