قتل عمد,جریمه قتل

 

مرد ۴۲ ساله ای که همسرش را به قتل رسانده بود، ضمن تشریح چگونگی ارتکاب جنایت خود به قاضی ویژه قتل عمد گفت: من برای فرار از دستگیری، مجبور به صحنه سازی شدم تا مرگ همسرم را طبیعی جلوه دهم.

 

مرد ۴۲ ساله ای که همسرش را به قتل رسانده بود، ضمن تشریح چگونگی ارتکاب جنایت خود به قاضی ویژه قتل عمد گفت: من برای فرار از دستگیری، مجبور به صحنه سازی شدم تا مرگ همسرم را طبیعی جلوه دهم.

عامل این جنایت که ساعت ۷ صبح روز گذشته در حضور قاضی اسماعیل شاکر و کارآگاهان پلیس آگاهی، صحنه جنایت خود را بازسازی می کرد در مقابل دوربین قوه قضاییه گفت: ما ۲۲ سال با یکدیگر زندگی کردیم اما فرزندی نداشتیم به همین دلیل با هم اختلافات زیادی داشتیم. صبح روز حادثه در حال خوردن صبحانه بودیم که همسرم گفت باید برای من ماشین بخری! با این حرف او عصبانی شدم و دنبالش کردم که او از ترس به اتاق خواب رفت من هم دنبالش رفتم و گلویش را گرفتم او گفت: اگر عرضه داری مرا خفه کن! من هم گلویش را فشردم وقتی دیدم چهره اش سیاه شد او را رها کردم و شیر اجاق گاز را باز گذاشتم تا به نظر برسد که او بر اثر گاز گرفتگی مرده است!

وی گفت: پس از آن ساکم را برداشتم و سر کار رفتم در محل کار سعی می کردم خودم را خونسرد نشان بدهم اما آخر وقت دیگر نمی توانستم طاقت بیاورم چند بار با تلفن منزل و تلفن همراه همسرم هم تماس گرفتم تا وانمود کنم که از مرگ او بی خبر هستم. اما وقتی دستگیر شدم فهمیدم که مقام قضایی از واقعیت ماجرا اطلاع دارد بنابراین حقیقت را گفتم. حالا هم اگر می خواهند مرا اعدام کنند.

وی در پاسخ به سوال قاضی شاکر که پرسید علت تماس یکی از بستگانت دقایقی بعد از ارتکاب جنایت چه بود؟ گفت: او اطلاعی از ماجرا نداشت وقتی من از خانه بیرون آمدم او با من تماس گرفت و گفت می خواهد به بجنورد برود من هم گفتم پس برای ما آبنبات هلدار و کاکائویی بیاور چون همسرم آبنبات کاکائویی دوست داشت!

در ابتدای بازسازی صحنه جنایت، کارآگاه احسان حسن نژاد (افسر پرونده) چگونگی دستگیری متهم را تشریح کرد و گفت: در تاریخ ۹۰.۱۱.۱۱ متهم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرای مرگ همسرش را اطلاع داده است که پس از آن در معیت قاضی ویژه قتل به محل حادثه واقع در طبرسی شمالی ۶۳ آمدیم. آثار خراشیدگی در ناحیه گردن متوفی بیانگر درگیری قبل از مرگ بود همچنین به دستور مقام قضایی کارشناسان آتش نشانی در محل حضور یافتند و پس از بررسی ماجرای گازگرفتگی اعلام کردند که هیچ گونه گاز CO در محل وجود ندارد. این در حالی بود که پزشک قانونی نیز پس از معاینه جسد علت مرگ را فشار بر عناصر حیاتی گردن عنوان کرد و بدین ترتیب همسر مقتوله به عنوان متهم تحت بازجویی قرار گرفت و به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت.

پس از اعترافات متهم در محل جنایت، قاضی شاکر دستور پایان بازسازی صحنه قتل را اعلام کرد و متهم نیز برای ادامه رسیدگی به پرونده جنایت، روانه زندان شد..../ روزنامه خراسان تاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.