اخبار حوادث - جنایت برای خرید تلویزیون
 مرد بیکار که برای خرید تلویزیون مردی کارخانه‌دار را کشته بود وقتی فهمید او پولی همراهش ندارد، کلیه‌اش را فروخت تا بتواند خواسته دخترش را تامین کند. اولیای‌دم مقتول دیروز در جلسه دادگاه به‌دلیل فقر متهم از قصاص او گذشت کردند. 

 

به گزارش شرق ، متهم که روز گذشته برای محاکمه به‌لحاظ جنبه عمومی جرم به شعبه 71دادگاه کیفری‌استان تهران فراخوانده ‌شده ‌بود در حالی‌که به‌شدت گریه می‌کرد از عمل خود ابراز پشیمانی کرد.  اولین کسی که در این دادگاه علیه منصور - 32ساله -اعلام جرم کرد، نماینده دادستان تهران بود. او با قرائت کیفرخواست از قضات خواست متهم را با توجه به گذشت اولیای‌دم به‌لحاظ جنبه عمومی جرم محکوم کنند.  

 

سپس همسر مقتول گفت همچنان بر شکایت خود باقی است و باوجود اینکه اولیای‌دم شوهرش گذشت کرده‌اند اما او گذشت نمی‌کند و دیه‌ای را که به وی تعلق می‌گیرد، می‌خواهد.  سپس متهم در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من مقتول را از مدت‌ها قبل می‌شناختم و می‌دانستم مرد ثروتمندی است. به‌دلیل فقر مالی شدید نمی‌توانستم نیازهای زندگی‌ام را تامین کنم.

 

بچه ‌داشتم، معتاد به الکل بودم و اصلا وضعیت خوبی نداشتم. تصمیم گرفتم از مقتول سرقت کنم. به او گفتم کارخانه کلوچه‌سازی‌ای در شمال هست که می‌خواهد با ما شریک شود بیا با هم برویم و تو در آنجا سرمایه‌گذاری کن. من اول به او آبمیوه مسموم دادم. وقتی بیهوش شد او را خفه و بعد هم جسدش را دفن کردم و ماشین را به آتش کشیدم.

 

در وسایل مقتول 40هزارتومان بیشتر پول نبود و من به در بسته خورده ‌بودم. مدتی سعی کردم همه‌چیز را از اولیای‌دم مخفی کنم اما نشد و آنها در نهایت فهمیدند من عامل قتل هستم. بعد از قتل وضعیتم آنقدر بد بود که مجبور شدم کلیه‌ام را بفروشم تا گذران زندگی کنم. حالا چهارسال‌ونیم ‌است که سختی و بدبختی می‌کشم توبه‌ کرده‌ام و دیگر کارهای گذشته را نمی‌کنم اما قسم می‌خورم هیچ‌ پولی ندارم به همسر مقتول بدهم،

 

اولیای‌دم هم هیچ‌چیز از من نگرفتند و وقتی وضعیت مرا دیدند خودشان رضایت دادند.  سپس وکیل متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: با توجه به اوراق پرونده و آنچه همسر متهم گفته ‌است، چند روز قبل از این حادثه دختر کوچک منصور از او درخواست تلویزیون کرد و منصور هم برای تامین خواسته دخترش دست به چنین کاری زد. او به‌شدت فقیر است و همسر و فرزندش اکنون در خانه یکی از اقوامشان زندگی می‌کنند.

 

او آنقدر فقیر است که کلیه‌اش را فروخته و من از همسر مقتول درخواست دارم گذشت کند. سپس متهم در مقام آخرین دفاع از همسر مقتول خواست به‌خاطر دخترش او را ببخشد. همسر مقتول اعلام کرد به‌خاطر خسارتی که به او وارد شده گذشت نخواهد کرد. در نهایت هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند و متهم را به 15سال حبس محکوم کردند.
اخبار حوادث - شرقتاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.