دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ادعای آمریکایی ها در خصوص برقراری امنیت تنگه هرمز از سوی آنها غیر قابل قبول است، گفت: کنترل و امنیت این تنگه برعهده ایران است.

به گزارش مهر، محسن رضایی در اختتامیه کارگاه تخصصی علمی رسانه و سند چشم انداز 20 ساله با بیان اینکه امیدوارم این نشست به درک مشترکی بین رسانه ها برای تحقق چشم انداز تبدیل شود، گفت: از این طریق می توانیم به باورعمومی و عزم ملی برسم که البته بدون مشارکت رسانه ها امکان پذیر نخواهد بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: فرآیند دوم چشم انداز برنامه ریزی و اجرای آن است که در این راستا باید اقدامات پیشگامانه داشته باشیم.همچنین مطالبه گری و نظارت می تواند کشور را در تحقق سند چشم انداز در ایران 1404 محقق کند.
 
رضایی با اشاره به اینکه ایران کشوری متحد است، افزود: البته نمی توانیم بدون نقد به توسعه دست یابیم و آزادی و مردمسالاری را محقق کنیم همچنین بدون نقد تمرکز و پیشرفت اقتصادی نیز میسر نخواهد بود.
 
وی با تاکید بر اینکه ایران شرایط خاص خودش را دارد، گفت: من معتقد به نقد هستم و اگر امر به معروف و نهی از منکر که یک واجب الهی است را ترک کنیم نمی توانیم از نیروی سازنده نقد و کم کردن بخش تخریبی آن بهره مند شویم.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر از صبح تا شب به هم امید و نشاط بدهیم باز هم کم داریم چون ایرانی ها انتظارات و خواسته های انباشته شده مواجه هستند و بیش از 200 سال عقب ماندگی هایمان باقی مانده است بنابراین بین انتظارات و عملکردهایمان فاصله وجود دارد.
 
رضایی با تاکید بر اینکه به برکت مکتب ناب اسلامی و اهل بیت جلوی فاجعه فرهنگی گرفته شده است تصریح کرد: در 5 سال آینده به دلیل چشم انداز به وضع بسیار خاصی خواهیم رسید . اما در حال حاضر در بعد اقتصاد و فرهنگ دارای تلاطم هستیم.
 
وی با اشاره به تشدید تحریم ها از سوی کشورهای غربی اظهار داشت: با وجود اینکه برخی مشکلات را پیش رو داریم اما باید از تلاطم ها عبور کنیم.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان سخنانش با بیان اینکه کنترل و امنیت تنگه هرمز برعهده کشور ما است، گفت: ادعای آمریکاییها در خصوص امنیت تنگه هرمز غیر قابل قبول است و ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس می تواند امنیت این تنگه را برقرار کند.


تاريخ : | | نویسنده : iapess |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.